İTunes Gift Card USD
Category
: İTunes Gift Card USD
Description

İTunes Gift Card USD Binlerce faklı oyun ve hizmet için kredi yüklemek veya satın almak için kullanılan ön ödemeli '' Prepaid '' kart.

App Store, Apple TV, Apple Music, İtunes, Apple Arcade, Apple Store uygulaması ve apple.com üzerinden alışveriş yapmak için kullanılır.


Apple Hediye Card ile Apple Store platformlarında dilediğiniz uygulama, oyun ve diğer ürünleri satın alabilirsiniz.

Apple Hediye Card kodunuzu yükledikten sonra çeşitli IOS ürünlerinden faydanabilmeniz için hesabınıza yansıyacaktır. Kodu aldıktan sonra paketinizi istediğiniz zaman doldurabilirsiniz


Şimdi Pazaroyun'dan İtunes Gift Card satın alarak eğlence dolu bir dünyanın kapısını aralayın.


iTunes Gift Card, Apple tarafından sunulan ve iTunes Store, App Store, Apple Music ve diğer Apple dijital içerik hizmetlerinden alışveriş yapmak için kullanılan bir hediye kartıdır.


iTunes Gift Card'lar, dijital olarak satın alınabilen veya fiziksel olarak perakende mağazalardan satın alınabilen kartlardır. Kart üzerinde yer alan bir kodu kullanarak, iTunes veya App Store hesabınıza kredi ekleyebilirsiniz. Bu kredi, Apple'ın dijital mağazalarında müzik, uygulamalar, oyunlar, filmler, TV şovları, kitaplar ve diğer dijital içerikler satın almak için kullanılabilir.


iTunes Gift Card'lar, hediye olarak verilebilir veya kişisel hesaplarınızda kendi harcamalarınız için kullanabilirsiniz. Kartın üzerinde yer alan kodu, iTunes veya App Store hesabınıza girerek kredi miktarını hesabınıza ekleyebilirsiniz. Bu şekilde, alışverişlerinizi bu krediyi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. iTunes Gift Card'lar, hesap bilgilerinizin güvenliğini sağlamak ve ödeme yöntemi olarak kullanmak istemeyen kişiler için de kullanışlı bir seçenektir.


iTunes Gift Card'lar, farklı değerlerde sunulabilir ve karttaki krediyi kullanma süresi sınırlı olabilir. Kredi ekledikten sonra, bu krediyi dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. iTunes Gift Card'lar, Apple kullanıcılarına dijital içeriklerin satın alınması ve indirilmesi için kolay ve pratik bir ödeme yöntemi sunar.


read more...
İTunes Gift Card USD