Category
: Rise Online
Description

Rise Online Wold, yerli şirket olan RokoSoft tarafından geliştirilmiş Unreal Engine 4 (UE4) oyun motoruyla hazırlanmış ilk yerli MMORPG'dir.

Oyun 6 bölümden oluşmaktadır. Oyunda Protean ve Lunaskar olmak üzere iki çeşit ırk ve Rogue, Warrıor, Prıest, Mage olmak üzere dört çeşit sınıfı bulunmaktadır.


Rise Online oyunuyla ilgili daha fazla bilgi almak için pazaroyun.com veya Rise Online resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririm. Bu platformlar genellikle oyunların tanıtımını yapar, oyunun özelliklerini, nasıl oynandığını ve oyunun tarihçesini açıklar. Ayrıca, oyuncu yorumları ve incelemeleri de oyun hakkında fikir edinmenize yardımcı olabilir.

Pazaroyun.com gibi oyun mağazaları, Rise Online oyununu satın alma seçenekleri sunabilir ve oyun hakkında daha fazla bilgi sağlayabilir. Bu tür mağazalar, oyunun fiyatı, sistem gereksinimleri ve diğer önemli ayrıntıları sunarlar.


Rise Online oyunuyla ilgili tam ve güncel bilgilere ulaşmak için, resmi web sitesini veya oyunun yayıncısı veya geliştiricisini doğrudan araştırmanızı öneririm. Böylece oyunun tarihçesi, oynanışı ve diğer detayları hakkında güvenilir ve kesin bilgilere erişebilirsiniz.read more...