Gotham Knights
Category
: Gotham Knights
Description

Gotham Knights, Warner Bros Games Montreal tarafından geliştirilen ve Warner Bros Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon-rol yapma oyunudur. Oyun, Batman'in ölümünden sonra Gotham City'nin koruyuculuğunu üstlenen dört karakter olan Nightwing, Robin, Batgirl ve Red Hood'u kontrol ediyor.


Oyunun amacı, Gotham City'deki suçlularla savaşmak ve kötü adamları alt etmek için karakterleri kontrol etmektir. Oyuncular, karakterlerin farklı yeteneklerini ve özelliklerini kullanarak suçluları alt etmek, dünya genelindeki diğer oyuncularla rekabet etmek ve hikayeyi ilerletmek için farklı görevleri tamamlamalıdır.


Oyunun yükleme ve kurulum işlemi oldukça basittir. Oyun, PC, PlayStation ve Xbox gibi birçok farklı platformda mevcuttur. Oyuncular, oyunu doğrudan indirip yükleyebilir veya bir oyun diskini kullanarak kurulum yapabilirler.


Oyuncular, oyunu başlattıktan sonra farklı oyun modları arasından seçim yapabilirler. Tek oyunculu modda, oyuncular, hikayeyi takip ederek Gotham City'deki suçlularla savaşırlar. Oyun, oyuncuların farklı karakterlerle etkileşim kurmasını ve hikayenin gelişmesini sağlayacak farklı görevleri tamamlamalarını gerektirir.

Çok oyunculu modda, oyuncular, diğer oyuncularla çevrimiçi olarak savaşırlar. Oyuncular, farklı oyun modları arasından seçim yapabilirler, örneğin, "Team Deathmatch" veya "Capture the Flag" gibi modlar mevcuttur. Oyuncular, farklı sınıfları ve yetenekleri kullanarak diğer oyunculara karşı mücadele ederler.

Oyuncular, oyun içi para birimleri ve diğer ödüller kazanarak karakterlerini ilerletirler. Bu ödüller, oyuncuların karakterlerini özelleştirmesi için kullanılabilir. Oyuncular, yeni silahlar ve ekipmanlar satın alabilir veya karakterlerine özgü farklı kostümler ve görünümler elde edebilirler.


Giderek genişleyen yeni yer altı suç dünyası, Batman'ın ölümünden sonra Gotham City'nin sokaklarını kasıp kavuruyor. Artık Gotham'ı korumak, bu şehrin yurttaşlarına ümit aşılamak, polislerini disiplin dibine almak ve suçlulara korku salmak Batman Ailesi'ne, Batgirl, Nightwing, Red Hood ve Robin'e düşüyor. Batman Gotham Knights oyununda Şehrin en karanlık bölümlerini birbirine bağlayan gizemleri çözmekten destansı karşılaşmalarda birbirinden kötü karakterleri yenmeye kadar çeşitli görevler var.   

read more...
Gotham Knights
Gotham Knights Steam Global CD Key
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
33.36 USD
Steam