CoD Call of Duty Modern Warfare 2 2022
Category
: CoD Call of Duty Modern Warfare 2 2022
Description

Call of Duty®'de yeni bir dönem başlıyor! Call of Duty®: Modern Warfare® II ile geri dönen efsanevi Görev Timi 141 Operatörleriyle kendimizi eşi benzeri görülmemiş küresel çatışmaların ortasında buluyoruz. Küçük çaplı ancak yüksek riskli sızma operasyonlarından son derece gizli görevlere kadar birçok harekâtta arkadaşlarınla birlikte kendini savaşın içinde hisset.


Yepyeni silah tutuş mekanikleri, gelişmiş Yapay Zekâ, yeni Silah Atölyesi ve diğer sistematik ve grafiksel bir dizi yenilikleri içeren modern oyun mimarisiyle Infinity Ward, serinin hayranları için çıtayı arşa taşıyor!


Dünyanın farklı yerlerinde ilerleyecek Tek Oyunculu Senaryosu, savaşı iliklerine kadar hissetmeni sağlayacak Çok Oyunculu Modu ve hikâye tabanlı eşli Spec Ops deneyimi ile Modern Warfare® II yayımlandı.


Ayrıca yepyeni Call of Duty®: Warzone™ 2.0 Battle Royale arenasına da erişim sağlayabilirsin.

Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:


Bu oyunda her yaşa uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi sakıncalı olabilecek içerikler yer alabilir: Sıkça Şiddet veya Kan, Genel Yetişkin İçerik Call of Duty Modern Warfare 2 2022


Call of Duty: Modern Warfare 2, Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun, modern bir savaş ortamında geçmektedir. Oyunun amacı, dünya çapında bir dizi görevi tamamlamak ve birçok farklı bölgede düşmanları yenmek için askeri güçleri kontrol etmektir.

Oyunun yükleme ve kurulum işlemi oldukça basittir. Oyun, birçok farklı platformda mevcuttur, ancak en popüler platformlar PC, PlayStation ve Xbox'tır. Oyuncular, oyunu satın alıp doğrudan indirip yükleyebilirler veya bir oyun diskini kullanarak kurulum yapabilirler.


Oyuncular, oyunu başlattıktan sonra farklı oyun modları arasından seçim yapabilirler. Oyuncular, tek oyunculu modda hikayeyi takip edebilir veya çok oyunculu modda dünya genelindeki diğer oyuncularla çevrimiçi olarak savaşabilirler.


Tek oyunculu modda, oyuncular, farklı görevleri tamamlamak için kontrol ettikleri karakteri kullanırlar. Oyuncular, dünya genelinde bir dizi farklı bölgede düşmanları yenmeye çalışırken, farklı silahlar ve ekipmanlar kullanabilirler. Hikaye boyunca, oyuncular, farklı karakterlerle etkileşim kurarak ilerlerler.


Çok oyunculu modda, oyuncular, dünya genelindeki diğer oyuncularla çevrimiçi olarak savaşırlar. Oyuncular, farklı oyun modları arasından seçim yapabilirler, örneğin, "Team Deathmatch" veya "Capture the Flag" gibi modlar mevcuttur. Oyuncular, farklı sınıfları ve silahları kullanarak diğer oyunculara karşı mücadele ederler.

Oyuncular, oyun içi para birimleri ve diğer ödüller kazanarak karakterlerini ilerletirler.

read more...
CoD Call of Duty Modern Warfare 2 2022