Valorant Champions Los Angeles 2023 Skinleri Yayınlandı!

Valorant Champions Los Angeles 2023 Skinleri Yayınlandı!

Valorant Champions Los Angeles 2023 Skinleri Yayınlandı!

 Champions 2023 Vandal ve Jett Bıçak

Valorant'ın Yeni Skin Paketi Champions 2023 Yayınlandı

Beklenen haber geldi; Valorant Champions 2023 skin paketi çok yakında Vandal ve Bıçak görünümüyle mağazadan satın alınabilir.


Valorant Champions Los Angeles 2023, VCT sezonunun son durağı ve dünyanın en iyi on altı takımı şampiyonluk tahtı için mücadele edeceği final sahnesine hazır. Küresel etkinliğin Lig Aşaması 6 Ağustos 2023'te başlayacak. 


Valorant espor sezonunun sonu yaklaşıyor. Final karşılaşmasında tüm takımlar Dünya Şampiyonu unvanını kazanmak için kıyasıya mücadele edecek. Geçen yıl olduğu gibi, geliştirici ekibi bunu özel bir silah kostümüyle kutluyor; Champions 2023 skin paketi çok yakında mağazada!


Riot Games oyunculara sürekli olarak yeni, güzel koleksiyonlar sunuyor ancak, Champions seti seçkin seri olarak geldiği için diğer tüm kostümlerden farklı bir anlam taşıyor.

► VCT Champions 2023 Fikstür: Program ve Format


 Champions 2023 Vandal ve Jett Bıçak

Valorant resmi hesaplarından Champions 2023 kaplama tanıtım videosu yayınladı. Koleksiyondan VCT logolu ve mor vurgularla birlikte bir Vandal ve Jett'in bıçağını beğeniyorsanız bu paketi satın alarak Champions varyantını elde edeceksiniz. 

FOXNGAME FOXNGAMEFOXNGAMEFOXNGAME


Bu paket fiyatı ucuz olmayacak ama işin Espor tarafını destekleyecek. Geçmiş yıllarda olduğu gibi Champions'a katılan takımlara koleksiyondan elde edilen gelirin %50'si verilecek. Ayrıca, unutulmaması gereken bir diğer nokta, bu kostümlerin Gece Pazarı'na geri dönmeyeceği, bu yüzden onları almak için tek şansınız olacağıdır.


Champions 2023 skin paketini 5 Ağustos Cumartesi Mağazadan satın alabilirsiniz. Paketin tahmini fiyatı şimdiki bilgilere göre 6.265 VP (Valorant Puanı) olacak.

Kaplamanın yanı sıra güzel bir Champions silah uğuru ve oyuncu kartına da sahip olabileceksiniz.  


Kaplamayı satın almak için ihtiyacınız olan VP'ye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

FOXNGAME

Razer Gold Bozdurma
Razer Gold Bozdurma

İlk olarak Razer Gold nedir biraz ondan bahsedelim. Razer Gold, online oyunlar için bir ön ödemeli karttır. Bu kartı kullanarak oyun içi satın alımlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca Razer Gold'un birçok avantajı da bulunmaktadır.