Geri Ödeme Politikası | Pazaroyun.com | Türkiye'nin Epin ve Dijital Kod Platformu WhatsApp Destek

Geri Ödeme Politikası

İade ve İptal

Pazaroyun aracılığı ile satın alınan hizmetin iade ve değişim koşulları, hizmetin sahibi ile elektronik ortamda gerçekleştirilen satış sözleşmesine bağlı olarak aşağıdaki şart ve usuller ile düzenlenmiştir.


İade Koşulları

Pazaroyun tarafından satışı gerçekleştirilmiş olan hizmetler kanuni şartlar çerçevesinde ilgilisine iade edilir.


İade Yöntemi

Pazaroyun, web sayfasında satışı gerçekleştirilen hizmetlerin iade şartlarının sağlanması halinde, aşağıdaki düzenlemelere bağlı kalmak şartıyla kullanıcılara 15 iş günü içerisinde ücret iadesi aşağıdaki uygulamalara bağlı kalınarak gerçekleştirilir.


İade Şekilleri

Pazaroyun üzerinden gerçekleştirilecek olan alışverişlerde kullanıcıların hizmeti kullanmaktan vazgeçmeleri durumunda ve bu durumu Pazaroyun’a zamanında bildirmeleri halinde ücret iadesi ödeme yöntemine bağlı olarak gerçekleştirilir. İade; ödeme kredi kartı ile yapılmışsa kredi kartına, havale ile yapılmışsa ilgili hesap numarasına gerçekleştirilir.


İade Talebinin Bildirilmesi

İade edilecek olan ürün/hizmet ve bu ürün/hizmet ile alakalı iade talebi Pazaroyun’a e-posta yolu ile bildirilmelidir. Kullanıcının iade talebini Pazaroyun sistemine kayıtlı e-posta adresi ile gerçekleştirmesi gerekir. E-posta yolu ile bildirilmeyen iade taleplerinin kurallara uygun bir şekilde yapılmadığı kabul edilecek ve geçersiz sayılacaktır.

Kampanya, indirim kodu ve benzeri seçeneklerle satın alınmış olan ürün/hizmetlerin iadesi mümkün değildir. Pazaroyun bu konuda değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.


İade Talebinin Reddedilmesi

Pazaroyun, iade koşullarına uygun bir şekilde gerçekleştirilmemiş iade taleplerini işleme almayacak ve reddedecektir.


İade Talebinden Vazgeçme

Kullanıcı iadenin gerçekleşmesi anına kadar iade talebinden vazgeçebilmektedir. Bu hakkı ancak ve ancak kullanıcı kullanabilir. 


Uyuşmazlık ve itiraz hakkı

Uyuşmazlıkların ortaya çıkması durumunda tarafların dava açma hakkı varken uyuşmazlıklarla ilgili Türkiye Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.ir.


 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.