Razer Gold Satın Al - Razer Gold Satın Alma - Pazar Oyun WhatsApp Destek

Razer Gold (TR) / Razer Gold (TR)

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

0

Yorumlar ( 0 )

Razer gold TRY destekleyen tüm oyunlarda Razer Gold cüzdanı oluşturup Razer Gold alarak kampanyalardan ve indirimlerden sen de hemen yararlanabilirsin!

Razer Gold bakiyelerini cüzdanınıza eklemeniz gerekir. Üyeliğiniz yoksa buradan üyelik oluşturabilir, cüzdan oluşturduktan sonra bakiyelerinizi ekleyip dilediğiniz oyuna aktarabilirsiniz. İyi oyunlar!

Razer Gold Pin, tüm dünyada geçerli ve oyuncular için geliştirilmiş bir elektronik cüzdandır. Razer Gold : Razer Gold, dünya çapında oyuncular için birleşik sanal kredidir. Razer Gold PIN ile yüzlerce oyunun kredi/pinlerini alabiliyorsunuz.

Razer Gold tüm dünyadaki oyuncular için birleşik sanal kredidir. Razer Gold ile oyunlar ve oyun içi ögeler satın alarak paran karşılığında daha fazlasını elde edebilirsin. Buna Razer Silver ve özel oyun indirimi ödülleri de dahildir.

42,000'den fazla oyun ve eğlence içeriğinde Razer Gold'u kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Razer Gold'daki her harcama size oyuncular için tek sadakat ödül programı olan Razer Silver kazandırıyor.

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.