En Ucuz LoL Riot Points Riot Points 3.150 RP | Pazaroyun.com | Türkiye'nin Epin ve Dijital Kod Platformu WhatsApp Destek

League of Legends / LoL Riot Points / Riot Points 3.150 RP

LoL Riot Points Riot Points 3.150 RP e-Pin olarak teslim edilir.

Riot Points 3.150 RP

Bölge

Platform

PC Oyunları,Microsoft

Geliştirici

Riot Games

Yayıncı

Riot Games

Tür

MMORPG,MOBA

Barkod Numarası

Stok

Var

Bonus

21

Dijital Anahtar

5 Dakika

214.22

250.00

Yorumlar ( 12 )

Açıklama

Nasıl Kullanırım

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Mükemmel

%100.00

 • Çok İyi

%0.00

 • İyi

%0.00

 • İdare Eder

%0.00

 • Kötü

%0.00

5.0

Puan Ortalaması

avatar
 • Değerlendirmeniz

League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde Riot Games'in ilk oyunu olarak "League of Legends: Clash of Fates" adıyla piyasaya çıkmıştır. MOBA türü strateji oyunudur. Oyun Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients örnek alınarak yapılmıştır.

>LoL hesabınıza giriş yapın.

>Mağaza sekmesine tıklayın.

>Rp satın al yazısına tıklayın.

>Satın alma yöntemi seçiminden "Riot pin ve kodlar" ı seçin.

>Kodunuzu ilgili alana yapıştırın ve "Gönder" seçeneceğine tıklayın.

Satın aldığınız ürün hesabınıza yüklenmiştir. İyi oyunlar!

 

RP satın alma, kredi/banka kartı kullanılarak çevrimiçi olarak veya PayPal aracılığıyla yapılabilir. Ayrıca bir hediye kodundan da kullanılabilir.

RP gerçek para birimi ile satın alınır, fiyatlandırma bölgeye göre değişir.

League of Legends ( LoL ), genellikle League olarak anılır, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan 2009 çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenası video oyunudur. Warcraft III içinbir harita olan Defence of the Ancients'tan ilhamRiot'un kurucuları, aynı türde bağımsız bir oyun geliştirmeye çalıştılar. Ekim 2009'da piyasaya sürülmesinden bu yana LoL , oynaması ücretsiz oldu ve satın alınabilir karakter özelleştirmesiyleparaOyun, Microsoft Windows ve macOS için kullanılabilir .

Oyunda, beş oyuncudan oluşan iki takım, oyuncuya karşı oyuncu savaşında savaşır , her takım haritanın yarısını işgal eder ve savunur. On oyuncunun her biri, benzersiz yeteneklere ve farklı oyun tarzlarına sahip, "şampiyon" olarak bilinen bir karakteri kontrol ediyor. Bir maç sırasında şampiyonlar, deneyim puanları toplayarak , altın kazanarak ve rakip takımı yenmek için eşyalar satın alarak daha güçlü hale gelirler. LoL'ün ana modu olan Sihirdar Vadisi'nde bir takım, düşman üssüne doğru ilerleyerek ve içinde bulunan büyük bir yapı olan "Nexus"larını yok ederek kazanır.

Düzenli olarak dünyanın en büyük esporu olarak anılan oyun, 12 ligden oluşan uluslararası bir rekabet ortamına sahiptir. Bu yerel ligler, her yıl düzenlenen League of Legends Dünya Şampiyonası ile son bulur . 2019 etkinliği , 100 milyondan fazla benzersiz izleyici kaydetti ve finaller sırasında eşzamanlı 44 milyon izleyiciyle zirveye ulaştı . Twitch , YouTube , Bilibili gibi canlı yayın yapan internet sitelerinde ve kablolu televizyon spor kanalı ESPN'de yurt içi ve yurt dışı etkinlikler yayınlandı .

Kaynak : wikipedia

League of Legends SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.