Battlefield 2042 Steam’de Ücretsiz Mi Oluyor? | Pazaroyun.com | Türkiye'nin Epin ve Dijital Kod Platformu WhatsApp Destek

Battlefield 2042 Steam’de Ücretsiz Mi Oluyor?

Battlefield 2042 Steam’de Ücretsiz Mi Oluyor?

Battlefield 2042 Steam’de Ücretsiz Mi Oluyor?

Steam

14.03.2023 12:01

Battlefield 2042 Steam’de Ücretsiz Mi Oluyor?
EA tarafından yayınlanan ve DICE tarafından geliştirilen Battlefield 2042, kısa süre önce piyasaya sürülen ve önemli yenilikler içeren 4. sezonu Eleventh Hour ile adından tekrar söz ettirmeyi başardı. Yeni Steam kullanıcıları, bu kampanya sayesinde 16 Mart’a kadar hem Battlefield 2042’yi, hem de Eleventh Hour’u tamamen ücretsiz olarak deneyimleyebilecekler.

Battlefield’a özel çatışma dinamiklerini Güney Afrika’nın kayalık arazilerine taşıyan 4. sezonun yeni ¨teke tek¨ odaklı haritası Flashpoint, oyuncuları bir kez daha gerçek bir savaşın merkezine bırakıyor. Araçlar açık alanda siper alırken; oyuncular, haritanın geniş kapalı alanlarında silahlı ve sıcak çatışmalara dahil olacaklar.

Battlefield 2042’nin yeni Specialist’i, arazide serbestçe hareket edebilen pusu uzmanı Camila ¨Blasco¨. Blasco’ya özel X6-Infiltration; düşman cihazlarının hedefe kilitlenmesini önleme, aktif tespit teknolojisine müdahale etme ve ölü bölgeler oluşturarak düşmanın silah teknolojisini bertaraf etme gibi özelliklere de sahip olacak.

En Uygun Steam Cüzdan Kodları İse www.pazaroyun.com'da

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.