Pasha Fencer nedir? | Pazaroyun.com | Türkiye'nin Epin ve Dijital Kod Platformu WhatsApp Destek

Pasha Fencer nedir?

Pasha Fencer nedir?

Pasha Fencer nedir?

Pasha Fencer

28.11.2022 00:28

Pasha Fencer nedir?

Pasha Fencer, bir aksiyon rol yapma (ARPG) oyunudur. Pasha Fencer oyununda hikayeden çok oynanış daha önceliklidir. Elbette bir hikayesi vardır ama hikayeyi öğrenmeden de düşmanlarınızı yenerek seviye atlamanız mümkündür böylelikle hem hikayeli oyunlar seven oyunculara hem de ben hikayeden sıkılırım ben savaşmak isterim diyen oyunculara hitap etmektedir. Oyunda farklı kahraman sınıfları vardır ve bu kahramanların kendine özgü güçleri ve zayıflıkları vardır. Pasha Fencer’ı diğer oyunlardan ayıran bir diğer özellik ise dikey olarak tasarlanmış olmasıdır. Böylelikle telefonunuzu yan çevirmeniz gerekmez oyun alanları dar fakat uzun bir yapıdadır böylelikle diğer ARPG’lerden farklı bir deneyim yaşamanızı sağlar. Pasha Fencer ayrıca neredeyse tamamen otomatik oynanan bir oyundur böylece ister manuel ister otomatik olarak seviye atlar ve farklı özellikler keşfetme imkanı bulursunuz. Birçok ülkede yüzlerce oyuncunun oynadığı bu ARPG oyunu her kafadan oyuncu için keyifli vakitler sunuyor.

Pasha Fencer nasıl oynanır?

Pasha Fencer , neredeyse tamamen otomatik oynanan bir oyun: Başlar başlamaz karakterinizin düşmanlara saldırmaya başladığını göreceksiniz. Bu durum oyun başından “AFK modu” açık olarak başlamasından kaynaklıdır. İsterseniz fazla çaba sarf etmeden karakterinizi izleyebilirsiniz. Bazı fonksiyonları kullanmak için sizin bir şeyler yapmanız gerekiyor olsa da, sadece izleyerek dahi seviye atlamanız mümkündür. Pasha Fencer oyununun son seviyesi 200’ün üzerindedir. Oyunda iki kahraman sınıfı vardır ancak her sınıfın seviye ilerledikçe açılan çok fazla özelliği vardır. Örneğin seviyeniz ilerledikçe bineklere binebilir evlenebilir ve daha bir sürü özellik kullanabilirsiniz bunların hepsini kullanmak için ise son seviyeye ulaşabilir ve tüm özellikleri deneyimleyebilirsiniz. Pasha Fencer sonu olmayan sona ulaştıkça tabiri caizse yeniden başlanan bir oyundur. Ayrıca pasha Fencer da seviye atlamak da zor değildir hatta AFK modunda bile 2-3 saatte 100. seviyeye ulaşabilirsiniz bir hafta standart bir oynamayla son seviye bir karaktere sahip olup her özelliği deneyimleyebilirsiniz. Geniş haritalarındaki düşmanlarla dövüşerek sosyalleşerek zorlanmadan bu deneyimi yaşamanız mümkündür. Pasha Fencer oyunu içinde karakterinizi farklı silah ve ekipmanlarla özgürleştirebilirsiniz. Mini bosslarla mücadele modlarında savaşabilir onlardan kazanılan farklı ekipmanları değerlendirerek karakterinizin özelliklerini daha etkin kullanabilirsiniz.

 

Pasha Fencer oyunun da, oyuncuların amacı nedir?

Pasha Fencer, bir aksiyon rol yapma (ARPG) oyunudur. Pasha Fencer oyununda hikayeye nazaran oynanış daha önceliklidir. Oyunun bir hikayesi vardır ama hikayeyi bilmeden de düşmanlarınızı keserek seviye yüksekmeniz mümkündür böylelikle hem hikayeli oyunlara ilgi duyan oyunculara hem de ben yalnızca savaşmak isterim diyen oyunculara hitap etmektedir. Oyundaki kahramanların  farklı sınıfları vardır ve bu kahramanlar özgün güç ve zayıflıklara sahiptirler. Pasha Fencer’ı diğer oyunlardan farklı kılan bir diğer özellik ise dikey olarak oynanıyor olmasıdır. Böylelikle mobil cihazınızı yan çevirmenize gerek kalmaz. Oyun alanları dar ve uzun bir yapıya sahiptir böylelikle diğer ARPG’lerden farklı bir oyun deneyimi sunmaktadır. Pasha Fencer neredeyse tamamen otomatik oynanışıyla yorucu ve zorlayıcı olmayan bir oyundur. İster manuel ister otomatik olarak seviyeleri geçersiniz ve birbirinden yaratıcı özellikler keşfetme imkanı bulursunuz. Binlerce oyuncunun severek oynadığı bu aksiyon rol yapma oyunu her türden oyuncunun hayatına dokunmadın bir yolunu buluyor.

Pasha Fencer oyununu oyuncular nasıl oynar?  

Pasha Fencer, mobil cihazınızdan hemen hemen tamamen otomatik olarak oynanabilen bir oyundur. Oyunun başlamasıyla birlikte karakterinizin düşmanlara saldırmaya başladığını göreceksiniz. Bu durumun sebebi “AFK modu” açık olarak başlamasından kaynaklıdır. Pasha Fencer oyununda isterseniz çaba sarf etmeden yorulmadan karakterinizi izleyerek ilerleyebilirsiniz. Bazı fonksiyonları kullanmak için bir şeyler yapmanız gerekiyor olsa da, sadece izleyerek bile seviyeleri geçmeniz mümkündür. Oyunun son seviyeleri 200’ün üzerindedir. Pasha Fencer oyununun iki kahraman grubu vardır ancak her grubun seviyeleri geçtikçe açılan bir çok özelliği bulunur. Örneğin seviyeniz atladıkça bineklere binebilir hatta üst seviyelerde evlenebilir bile.  Daha bir sürü keşfedilmeyi bekleyen özelliği bu oyunda bulabilirsiniz. Bütün özellikleri kullanmak için ise son seviyeye ulaşabilir ve tüm özellikleri keşfetebilirsiniz. Pasha Fencer sona ulaştıkça yeniden başlayan ve bu şekilde oyundan uzaklaştırmayan bir oyundur. Ayrıca Pasha Fencer da seviye atlamak oldukça kolaydır hatta AFK modunda bile 2-3 saatte 100. seviyeye ulaşabilirsiniz bir hafta normal bir oynamayla son seviyeye ulaşıp ve son seviye bir karaktere sahip olabilirsiniz. Böylelikle her özelliği deneyimleyebilirsiniz. Geniş haritalarındaki düşmanlarla dövüşerek zorlanmadan bu deneyimi yaşamanız mümkündür. Karakterinizi silahlar ve ekipmanlarla geliştirebilirsiniz. Mini bosslarla mücadele modunda savaşabilir onlardan kazandığınız farklı ekipmanları kullanarak karakterinizin özelliklerini bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.