Knight Online Nedir? Knight Online Nasıl Oynanır? | Pazaroyun.com | Türkiye'nin Epin ve Dijital Kod Platformu WhatsApp Destek

Knight Online Nedir?

Knight Online Nedir?

Knight Online Nedir?

Knight Online

27.11.2022 22:08

 

Knight Online Nedir?

Knight Online, Noah System tarafından geliştirilen MGame Corporation’ un yapımcılığını üstlendiği çok oyunculu bir online oyundur. Neredeyse dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncu tarafından oynanmakta olan oyun, ücretsizdir fakat oyunun içinde satın alma seçenekleri mevcuttur.  Knight online savaşarak gelişilen ve gelişerek savaşılan bir online oyundur. Knight online de karakterinizi oluşturur ve geliştirirsiniz geliştirmek için farklı canavarlarla savaşırsınız ve her yendiğiniz canavardan kendi karakterinize uygun yada satabileceğiniz kıyafet ve silahlar düşer size. İster bu eşyaları kullanarak güçlenir isterseniz de pazarda satarak başka ekipman ve güçlendirici solisyonlar alırsınız. Çeşitli görevlerle karakterinizi geliştirip gücü arttırabilirsiniz. Her level için size başka görevler verir ve daha fazla seviye atlayarak daha fazla güçlenmenizi sağlar. Özelliklerine göre farklı türde olan karakterlerle takımlar veya tek halde savaşlar yapıla bilir kurulan ekiplerle beraberce seviye atlanabilir. Çok geniş kapsamlı farklı seviyeler için farklı haritalar barındıran bir açık dünya oyunudur.

Knight Online Nasıl Oynanır?

Knight Online yalnız veya bit takımla birlikte oynayabileceğiniz bir online oyundur. Bu oyunda 19 farklı server vardır. Oyunu oynamak isteyen bir kişi bu serverlardan birini seçer. Oyunun başında  Human ya da Org ırkına tabi olmalısınız. Daha sonra karakterinizin kullanacağınız özelliklerine göre türünü  belirlersiniz ve Knight online evrenine adım atarsınız. Karakterinizle yaratıkları keserek seviye atlamalısınız. Neredeyse klavyenin her tuş ve Mouse’un her kısmı ile oynanır Knight online . Seviye  atladıkça yaratıklar zorlaşır ve daha zor yaratıklar keserek daha fazla level atlama puanı (XP) kazanmanız gerekir. Seviyeler ilerledikçe zorlaşan oyun yapısı sayesinde oyunda sürekli diri kalmanız gerekmektedir. Daha fazla seviye atlamak için kesilen daha güçlü yaratıklara yenilmemek için karakterinizi de sürekli geliştirip güçlendirmeniz gerekmektedir. Gerek kıyafet gerek silahlar gerekse her geçilen seviyede size verilen geliştirme puanlarıyla karakterinizi bir üst seviyeye daha çıkartmanız gerekmektedir. Knight online de en üst seviye 83’ tür. 83.seviyeye çıkmak çok kolay olmadığı için oyun uzun soluklu bir deneyim yaşatır bizlere.   Oyunun içinde seviye seviye ayrılan sınıflar ve farklı haritalar da vardır. Hız, menzil, güç, büyü ve iyileştirme yeteneklerine göre dört grupta karakter seçerek oyun alışkanlıklarınızı ona göre düzenlemeniz gerekmektedir.

 

Knight Online oyunu

Knight Online, çok oyunculu bir oyun olması ile ön plana çıkmaktadır. Oyununsistemini, noahsystem geliştirmiştir. Çok oyuncunun yanında, tek oyunculu bir sisteminin de bulunması oyunu rakipleri arasında özel kılmaktadır. Oyun ücretsiz olarak sınıflandırılsa da, Knight Online bazı ülkelerde ücretli oynanırken, bazı ülkelerde ücretsiz oynanabilmektedir. Knight Online, belirli sistemleri içerisinde bulunduran bir yapımdır. Oyun ilk yayınlandığı tarihten bu yana çeşitli bir çok kitleye hitap etmiş, günümüzde popüleritesini arttırarak devam ettirmektedir. Her yaş ve cinsiyetten oyuncuların ilgisini çekmeyi başarmış olan Knight Online   günümüzde hala adından söz ettirmekle beraber bazı demo sitelerinde oynanabilmekte. Knight online de karakterinizi oluşturur ve geliştirirsiniz geliştirmek için farklı canavarlarla savaşırsınız ve her yendiğiniz canavardan kendi karakterinize uygun yada satabileceğiniz kıyafet ve silahlar düşer size. İster bu eşyaları kullanarak güçlenir isterseniz de pazarda satarak başka ekipman ve güçlendirici solisyonlar alırsınız. Çeşitli görevlerle karakterinizi geliştirip gücü arttırabilirsiniz. Her level için size başka görevler verir ve daha fazla seviye atlayarak daha fazla güçlenmenizi sağlar. Özelliklerine göre farklı türde olan karakterlerle takımlar veya tek halde savaşlar yapıla bilir kurulan ekiplerle beraberce seviye atlanabilir. Çok geniş kapsamlı farklı seviyeler için farklı haritalar barındıran bir açık dünya oyunudur.

Knight Online oyunu Nasıl Oynanmaktadır?

Knight Online oyununda bellirli ırk, sınıf ve server bulunmaktadır. Oyuna giriş yapar yapmaz, human veya ork ırkından birini, ırkınızı seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda server denilen 19 farklı seçenek bulunur. Bu 19 seçenekten birini zorunlu olarak seçmeniz gerekmektedir. Oyunda bulunan level sistemi he oyuncu için farklı sınıflara ayrılmaktadır. Oyunda toplamda 83 level bulunur.  Bu levellerde belirli sınıflara ayrılmaktadır. 59 levelde ayrı bir sınıf, 69. level de ayrı bir sınıf ve tamamen oyun içerisinde her oyuncunun kullanabileceği ayrı bir sınıf bulunmaktadır. Knight Online Cash,  belirli levellere göre bulunduğu için herkes o sınıfın bulunduğu levele geldiği takdirde, sınıf atlamış olmaktadır.

 

Knight Online oyunu oyuncu karakterleri nelerdir?

Knight Online oyunu içinde 4 tane belirli karakter bulunmaktadır. Bu karakterler yetenek, efsun, güç şeklinde muhtelif özelliklerde yer alır. Oyuna başladığınız ilk anda karakterinizi seçerek oyunda ilerleyebilirsiniz. Bu sebeple karakterin özelliklerini çok iyi okumak önemlidir. Karakterinize oyun içinde değişik eşyalar, güç, kabiliyet ya da bunun benzer biçimde değerler ekleyebilirsiniz. Ancak bunun eklene bilmesi için oyunda muayyen bir seviyeye gelmeniz gerekmektedir. Bu sebeple oyunda ilk başta seçtiğiniz karakter ilerleyen süreçte oyunun daha eğlenceli hale gelmesi için önemlidir. Karakterler ile büyü yapabilirsiniz. Knight Online Cash ile güçlü bir hale gelebilirsiniz. Aynı zamanda büyük bir takım toplayarak, tüm canavarları yenebilirsiniz.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.