Fortnite 3. Bölüm Finali Ne Zaman Başlayacak ? | Pazaroyun.com | Türkiye'nin Epin ve Dijital Kod Platformu WhatsApp Destek

Fortnite 3. Bölüm Finali Ne Zaman Başlayacak ?

Fortnite 3. Bölüm Finali Ne Zaman Başlayacak ?

Fortnite 3. Bölüm Finali Ne Zaman Başlayacak ?

Fortnite

04.12.2022 12:21

Fortnite 3. Bölüm Finali "Kırılma" Hakkında Her Şey!

Fortnite Fracture etkinliği hakkında bilmeniz gereken her şey burada!

 

Dünyayı kasıp kavuran ve kısa zamanda çok sayıda oyuncuya erişen Fortnite oyununun, 3. bölümü sona eriyor! 3. bölümün final etkinliği olarak düzenlenen “Fracture” yani “Kırılma” hakkında yapılan görsel tanıtımlar ile birlikte, Epic, FNCS tarafından yapılan açıklamalar da, oyuncuların heyecanlanmasına sebep oldu.

Peki Kırılma nasıl oynanacak? Bu etkinliği oynamak adına oyuncuların neler yapması gerekiyor? İşte Fortnite Fracture etkinliği hakkında bilmeniz gereken her şey burada!

Fortnite Kırılma Etkinliği Ne Zaman Başlayacak?

Fortnite 3. Bölüm Final Etkinliği Kırılma, 3 Aralık 13:00 PT / 16:00 ET tarihinde başlayacak. Her zaman olduğu gibi etkinliğe katılmak isteyen kişiler için oynatma listeleri 30 dakika önceden açılmış olacak. Bu nedenle öncesinden yerinizi ayırın, erken gitmeniz iyi olacaktır. 

Eğer etkinliğe bir grupla birlikte katılmak istiyorsanız, en fazla dört kişilik bir grup eşliğinde oynayabilirsiniz. Eğer grup sayınız yetersiz ise, diğer gruplara katılarak da etkinlik içerisinde yer alabilirsiniz.

Bu etkinliğe katılmadan önce, oyuncuların sezon içerisinde devam eden görevlerini de tamamlaması gerekiyor. Dolayısıyla etkinliğe katılım kuralları bir nevi şu şekilde yer alıyor:

 

 • Savaş geçişinde tüm standart ödüller için 100. seviyeye veya tüm bonus ödüller için 200. seviyeye ulaşmış olmalısınız.

 • Bölüm 3, Sezon 4’ün hikayesini anlatan tüm Cennet Görevlerini bitirmeniz gerekiyor.

 • Sezonun savaş bileti ek stillerin kilidini açmayı ve tüm Hiçbir Şey Görevlerini bitirmeyi ihmal etmeyin.

 • Her biri tam bir savaş geçişi seviyesini ödüllendiren 28 özel mücadele veren bu sezonun Seviye Atlama paketi ile tüm seviyeleri kazanmış olmanız gerekiyor.

 • Tüm külçe altınları harcamalısınız, çünkü gittiğiniz yerde yanınızda götürememe durumunuz olabilir.

 • Bu sezonun bonus karakteri ve anlatı kötü adamı The Herald için tüm ödüllerin kilidini açmış olmalı ve tüm Herald Görevlerini bitirmelisiniz.

Fortnite Kırılma Etkinliği Nasıl Oynanır?

Fortnite Kırılma Etkinliği nasıl oynanır sorusunu da şu şekilde sizler için cevaplayalım; öncelikle 4 Aralık 2022 Pazar günü, TSİ 00.00’da etkinliğin başlayacağını unutmayın. Bu etkinliğin tek seferlik bir oyun için olduğunu da hatırlatmak gerekiyor… 

Etkinlikten 30 dakika önce giriş yapmanız ve etkinlik başladıktan sonra TSİ 00:40’a kadar etkinliğe katılım sağlamanız da mümkün!

Bu etkinlikte en fazla 4 kişilik gruplar halinde oyun oynayabilirsiniz. Eğer etkinliğe tek başınıza girecekseniz, etkinlik sırasında oyuncular ile birlikte ifade kullanarak kendi grubunuzu da oluşturabilir, bir başka gruba katılabilirsiniz.

Etkinlik sırasında Xbox Cloud Gaming ve NVIDIA GeForce NOW hizmetlerini kullanarak da, PC veya mobil cihazınızdaki bulut aracılığıyla, internet tarayıcınızdan Fortnite oynayabilirsiniz.

Etkinlik boyunca oyunculara özel olarak 2 Aralık TSİ 17.00 ila 4 Aralık TSİ 10.45 tarihleri arasında oyun içerisinde oturum açan herkes Kızartma Kampı ifadesini ücretsiz olarak hediye edilecek.

Fortnite oyun deneyiminizi artırmak ve karakterinizi güçlendirmek için aradığınız V-Papel'ler PazarOyun'da 

PazarOyun üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde V-Papel almak için BURAYA tıklayınız !

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.