Epic Games Store, geleneğini bozmuyor ! | Pazaroyun.com | Türkiye'nin Epin ve Dijital Kod Platformu WhatsApp Destek

Epic Games Store, geleneğini bozmuyor !

Epic Games Store, geleneğini bozmuyor !

Epic Games Store, geleneğini bozmuyor !

Epic Games

03.12.2022 18:51

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yılbaşı geleneğini tekrar eden Epic Games Store, her ne kadar bu konuda net bir açıklama yapmamış olsa da, sızan bilgiler doğrultusunda, günlük oyun verecek!

Amerika menşeli itibar kazanmış bir yayıncı tarafından yapılan açıklamaya göre, 2018 yılının sonlarına doğru açılan ve haftalık olarak değişen oyunları kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde sunacak. Son zamanlarda yılbaşı döneminde bunu bir etkinlik haline getiren Epic Games hakkındaki detaylar, haberimizin devamında yer alıyor!

Epic Games, Ücretsiz Oyun Dağıtacak

Bu yılbaşı döneminde böyle bir etkinliğin yapılıp yapılmayacağı konusunda net bir bilgi paylaşmayan Epic Games için sızdırılan bilgi, pek çok kullanıcının heyecanlanmasına sebep oldu.

PlayStation Plus ve Prime Gaming sızıntıları ile büyük bir itibar kazanmış olan billbil-kun tarafından açıklama yapıldı. Twitter üzerinden gerçekleşen bu konuşmada billbil-kun’a, “Aralık ayında yine Noel öncesi takvimimizin olup olmayacağını biliyor musun?” şeklinde soru soruldu.

Bu soruya, “Evet, 15 Aralık 2022 ile 10 Ocak 2023 arasındaki bir tarihte olacak.” diyen billbil-kun, böylelikle etkinlik hakkında bilgi sızdırmış oldu.

Geçmişe döndüğümüzde, dijital mağaza üzerinden 2020 yılının Aralık ayında on iki ve 2021 yılının Aralık ayında ise on beş ücretsiz oyun dağıtan Epic Games ise bu konu hakkında net bir bilgi paylaşmadı. Kullanıcılar, bu yıl oyun sayısında bir artış yaşanıp yaşanmayacağını merak ederken, gözler Epic Games’e çevrildi.

Star Wars Hala Ücretsiz!

Ücretsiz oyunlara hazır değinmişken umarız, son zamanlarda ücretsiz olarak dağıtılan Star Wars: Squadrons’ı kütüphanenize eklemeyi unutmamışsınızdır.

Oyunda, Yıldız Savaşları: Bölüm VI – Jedi’ın Dönüşü sonrasında Galaktik İç Savaş’ın bitimine yakın bir dönem geçmekte. Burada bir pilotun yerine geçerek, özgürlük için savaşıyoruz. Kahramanız ile birlikte galaksinin en iyilerinin arasına katılıyor, iki tarafın da bakış açılarına göre şekillenen hikaye içerisinde, savaşarak mücadele etmeye çalışıyoruz.

Star Wars: Squadrons, için kullanıcılar 1 Aralık 2022 Perşembe günü TSİ 19:00’a kadar ücretsiz bir şekilde yararlanmaya devam etti. Bu tarih öncesinde oyunu kütüphaneye ekleyen oyuncular kalıcı olarak oyuna sahip olabildi.

Epic Games Store'ın yılbaşı kapsamında yapacağı etkinlikleri anlattığımız haberin sonuna geldik. Daha fazla oyun haberi okumak ve oyun dünyasını takip etmek için

PazarOyun'da Kalın !

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.